Paříž – Wizzair – 545 Kč
9.8.2013

Paříž – Wizzair – 545 Kč

O této nabídce

Díky Wizzairu je nyní možné zaletět si z mnoha polských měst do Paříže už za cenu 545 Kč. Na tuto cenu se dostanete při členství ve Wizzair discount clubu a při cestování s malým kabinovým zavazadlem (42x32x25 cm). Pro našince mohou být zajímavé zvláště odlety z nám nedalekých měst, Wroclawi nebo Katowic.

Odlet z Wroclawi:
Jako příklad uvádíme termín 13. – 17.10., 17. -21.11. Termíny to ale rozhodně nejsou jediné a při troše snahy je možné najít jich více.

Informace o cestě na letiště ve Wroclawi a letišti samotném najdete v našich informacích o letištích.

Odlet z Katowic
I zde je možné najít hned několik termínů za 545 Kč, např. 12. – 16.11., 19. – 23.11.

Bližší informace o cestě na letiště v Katowicích se dozvíte zde.

Hezký dvoulůžkový pokoj v centru je možné pořídit už za 700 Kč na osobu a noc.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Paris{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)