Paříž – Wizzair – 527 Kč
9.10.2013

Paříž – Wizzair – 527 Kč

O této nabídce

Romantická Paříž v podzimním čase nevyjde vůbec draho. Zpáteční letenka z Wroclavi do Paříže Beauvais Vás vyjde na 527 Kč, jako příklad uvádíme prodloužený víkend čtvrtek – neděle, tedy 14. listopadu – 17. listopadu. Cena letenky je platná pro členy Discount klubu. Pokud členy nejste, pořiďte si členství, za letenku i se členstvím zaplatíte ve dvou lidech 854 Kč/os. V ceně letenky je malé 10kg kabinové zavazadlo o rozměrech 42x32x25 cm. Letenky jsou dostupné během listopadu.

Jak do Wroclavi?

Z Prahy do Wroclavi jezdí Polskibus, u kterého můžete koupit jízdenku v akci už za 12 Kč. Dále kromě auta můžete jet vlakem.

Ubytování v Paříži

Ubytování u Gare de l’Est pořídíte už na Paříž slušných 472 Kč/os/noc, nebo si můžete pár desetikorun připlatit za lepší hotel na Montmarteru za 515 Kč/os/noc.

Doprava do centra

Dopravu mezi letištěm a centrem Paříže obstarávají autobusy, které jezdí do stanice metra Porte Maillot na linii metra M1. Cena za jednosměrnou jízdenku je 15 EUR a cesta trvá 1:15 hod.

Z konečné stanice Porte Maillot se dá jít pěšky k vítěznému oblouku na konci Champs elysées, s čímž se dá operovat při cestě zpátky (vždy jsem při návštěvě Paříže končil procházkou po Champs elysées a potom pěšky na malé autobusové nádraží).

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Paris{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)