Paříž – Wizzair – 476 Kč
4.1.2014

Paříž - Wizzair

O této nabídce

Jarní výlet do Paříže umožňuje velmi levně Wizzair. Zpáteční letenka z Wroclavi (WRO) do Paříže Beuavais (BVA) vychází na 476 Kč, jako příklad uvádíme odlet 16. března s návratem 20. března.

[singlepic id=118 w=320 h=240 float=]

Letenky jsou za tuto cenu dostupné na následující data:

  • Odlet v únoru – 20
  • Odlet v březnu – 6,16,27
  • Návrat v únoru – 27
  • Návrat v březnu – 6,13,20,27

Na cenu dosáhnete, pokud jste u Wizzairu členy Discount klubu. Pokud členy nejste, zaplatíte za letenku 826 Kč/os.

Ubytování v Paříži

V centru Paříže vycházejí nejlevněji tyto apartmány.  osobně doporučujeme tento prověřený hotel, nebo můžete využít tajné nabídky Bookingu.

[google-map-v3 shortcodeid=“c337b5c1″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Paris{}5-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)