Paříž – Wizzair – 471 Kč
6.12.2013

Paříž – Wizzair – 471 Kč

O této nabídce

Jako zajímavý dárek k Vánocům můžete využít akci Wizzairu, který nabízí levné letenky do Paříže. Jedná se o zpáteční letenku z Katovic v termínu 21.ledna – 25. ledna 2014. Na cenu 471 Kč/ 68 zl dosáhnete, pokud si vystačíte s malým kabinovým 10kg zavazadlem o roměrech 42x32x25 cm a jste v Discount klubu. Pokud členy nejste a poletíte alespoň dva, zakupte si ho a pořád se dostanete na rozumných cca 846 Kč.

Další možný termín: 25.2. – 4.3. 2014

TIP: Letenky plaťte kartou v polských zlotých, v korunách to vyjde dráž.

Ubytování v Paříži

Levné ubytování kousek od Garde de Nord pořídíte za 508 Kč/os/noc v tomto hotelu. Další levné hotely naleznete zde.

Doprava do centra

Dopravu mezi letištěm a centrem Paříže obstarávají autobusy, které jezdí do stanice metra Porte Maillot na linii metra M1. Cena za jednosměrnou jízdenku je 15 EUR a cesta trvá 1:15 hod.

Z konečné stanice Porte Maillot se dá jít pěšky k vítěznému oblouku na konci Champs elysées, s čímž se dá operovat při cestě zpátky (vždy jsem při návštěvě Paříže končil procházkou po Champs elysées a potom pěšky na malé autobusové nádraží).

Tip: Z tohoto autobusového nádraží jezdí též autobusy Megabus, se kterými je možné cestovat do Londýna, Bruselu nebo Amsterdamu za cenu okolo 5 EUR. Je tedy možné letět například do Paříže a zpátky domů z Amsterdamu nebo Londýna.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Paris{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)