Paříž – Ryanair – 796 Kč
17.3.2012

Paříž – Ryanair – 796 Kč

O této nabídce

Plánujete-li jarní výlet do Paříže, můžete si tam zaletět z Bratislavy na prodloužený víkend 28. 3. – 1. 4. s Ryanairem. Letenky jsou ve velmi omezeném množství také dostupné v průběhu dubna.

Cena je platná s 10kg kabinovým zavazadlem a pokud letenky zaplatíte kartou Mastercard Prepaid. Článek, jak získat tuto kartu, naleznete zde.

Low-cost ubytování můžete nalézt na tato data od 30 €/os/noc.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Paris{}5-default.png“ maptypecontrol=“false“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“false“ scrollwheelcontrol=“false“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)