Paříž – Ryanair – 239 Kč
15.1.2013

Paříž – Ryanair – 239 Kč

O této nabídce

Pro ty, kteří by se rádi levně podívali do Paříže tu dnes máme nabídku Ryanairu, se kterým tam nyní můžete letět z polské Wroclawi za 239 Kč včetně všech poplatků. Tato nabídka je však velmi omezená a na tuto cenu se dostanete pouze v termínu 5.2. – 7.2., proto doporučujeme s rezervací neváhat.

Pokud nejste nároční na ubytování a hledáte něco ne moc drahého, dá se doporučit tento hotel téměř v centru za 400 Kč na os. a noc.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Paris{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)