Paříž – Ryanair – 112 Kč
31.7.2012

Paříž – Ryanair – 112 Kč

O této nabídce

Dnes pro Vás máme nabídku, která se už dlouho nemusí opakovat. Ryanair nyní na konec října výrazně zlevnil letenky na trase Wroclaw – Paříž, takže zpáteční letenka na několik termínů, například 25. – 27.10., se dá nyní koupit již za 112 Kč (pokud máte Mastercard Prepid). Pokud tuto kartu nemáte, vyjde Vás letenka o 12 EUR dráž, tj. přibližně na 400 Kč.

Ubytování v Paříži se dá potom na dvoulůžkovém pokoji sehnat okolo 650 Kč za os. a noc.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Paříž{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)