Paříž na prodloužený víkend – 1629 Kč
7.10.2015

Prodloužený víkend v Paříži

O této nabídce

Paříž i v zimě stojí jistě za návštěvu – zasněžená Eiffelova věž, Montmartre či muzea jako je to nejznámější v Louvru a všude málo lidí a k tomu samozřejmě levné letenky. 🙂 Zpáteční letenku z Prahy (PRG) do Paříže Charles de Gaulle (CDG) pořídíte už za 1629 Kč. Příkladem může být prodloužený víkend s odletem v pátek odpoledne 15. ledna a s návratem v neděli večer 17. ledna.

[highlightbg /]

Ubytování

Na příkladové datum bychom bydleli v tomto námi ověřeném hotelu, kousek od metra. Pokud vám nevadí soukromý pokoj se společnou koupelnou, volili bychom pak tento levný hotel. Hotely si rovněž můžete porovnat přes Trivago.

Jak z letiště do centra?

Vzhledem k nově zavedené lince Easybusu doporučujeme využít tento druh dopravy, rezervujte tedy od 2 EUR za jednu cestu z letiště do centra přímo na jejich stránkách.

Cena za 2 osoby

[singlepic id=734 w=576 h=432 float=center]


Subscribe
Upozornit na
guest
8 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)