Paříž – Easyjet – 2 346 Kč
4.6.2013

Paříž – Easyjet – 2 346 Kč

O této nabídce

Plánujete-li o letních prázdninách cestu do Paříže, Easyjet nabízí na pár posledních termínů přijatelné ceny letenek. Zpáteční letenku na krátký výlet 26. srpna – 28. srpna pořídíte za 2346Kč. V ceně je kabinové zavazadlo bez hmotnostního omezení.

Další možné termíny:

  • 21. – 26. srpna (2 626 Kč)
  • 21. – 28.  srpna (2 406 Kč)
  • 26. srpna – 1. září (2 536 Kč)

Ubytování v Paříži

Jednoduché ubytování na metru pořídíte za 579 Kč/os/noc. Jak se dostat nejlevněji z letiště a další užitečné informace naleznete e v naší rubrice letiště Paříž.

Paříž - Easyjet - 2 346 Kč

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Paris{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 

 

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)