Paříž – ČSA – 2 956 Kč
5.3.2013

Paříž – ČSA – 2 956 Kč

O této nabídce

Ačkoliv do této destinace létá z Prahy nízkonákladový Easyjet, ne vždy nízkonákladová aerolinka je levnější než klasický dopravce. A to je právě tento případ. Zpáteční letenku z Prahy do Paříže včetně odbaveného zavazadla a drobného občerstvení pořídíte za 2 956 Kč. Letenek je celá řada, jako příklad uvádíme prodloužený víkend 11. – 14. dubna, letenku rezervujte na stránkách ČSA.

Ubytování je v Paříži obecně hodně drahé, přesto nedaleko Sacré-coeur pořídíte hotel za cca 760 Kč/os/noc.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Paris{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)