Paříž a Londýn – Sky Europe – 45 Kč
1.4.2013

Paříž a Londýn – Sky Europe – 45 Kč

O této nabídce

SkyEurope jsou opět zpět se zajímavými tarify do Londýna a Paříže. Zpáteční ceny letenek z Prahy na téměř celé léto pořídíte už za 45 Kč. Příkladem může být prodloužený víkend v Paříži 5. července – 8. července. Letenku naleznete v našem vyhledávači letenek. Po vyhledání zadejte preferovaného dopravce „Sky Europe“.  Abyste dosáhli na tuto cenu, musíte letět pouze s kabinovým zavadlem o rozměrech 55x40x20 cm a maximální hmotností 10 kg. Pokud vám letenku nelze nalézt, klikněte sem.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“London{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)