Paříž – 991 Kč, odlet z Wroclawi
14.9.2014

Paříž z Wroclawi

O této nabídce

Na podzimní období nabízí irský low-cost Ryanair na pár termínů levné zpáteční letenky z Wroclawi (WRO) do Paříže Beauvais (BVA). Příkladem by mohl být odlet 17. listopadu s návratem 21. listopadu.

  • Rezervace letenky: na stránce aerolinky, do vyprodání
  • Zavazadla v ceně: kabinové zavazadlo 55 x 40 x 20 cm a malá taška o rozměrech 35x 20 x 20 cm, celkově  10kg
  • Návod jak koupit letenku bez dodatečných poplatků:Zde

 

Další termíny za tuto cenu

  • Odlet v listopadu – 17,23,24,26
  • Odlet v lednu – 14,21, 28
  • Návrat v listopadu – 19,21,26
  • Návrat v prosinci – 3
  • Návrat v lednu – 14,21,28

Ubytování v Paříži

V Paříži bychom na příkladové datum bydleli v tomto jednoduchém ubytování kousek od Sacré Coeur a metra.

Jak se dostat z letiště do centra

Do Paříže v tomto případě přiletíte na vedlejší letiště Paříž Beauvais, ze kterého se dostanete do centra Paříže na zastávku metra Porte Maillot M1 autobusem za 15 EUR/jeden směr. Doba jízdy je 1:15 hod.

Jak se dostat do Wroclawi

Do Wroclawi se můžete dostat z Prahy autobusem Polskibus od 12 Kč, nebo můžete využít vlak (nejlepší kombinace Celodenní jízdenka+Polsko za 275 Kč, která platí na území Pardubického kraje a polském pohraničí až do Wroclavi a k tomu lístek (pokud tedy nebydlíte v Pardubickém kraji) například do Přelouče či Pardubic. Lístek se prodává na pokladnách ČD a u průvodčích.

[google-map-v3 shortcodeid=“96069723″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Paris{}5-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)