Paříž – 484 Kč
1.11.2015

Paříž z Wroclawi

O této nabídce

Tak to je pecka! Díky akci Ryanairu se můžete podívat na pár dní do Paříže za 484 Kč tam i zpět! Letenky jsou dostupné na celou řadu termínů od prosince do února, jako příklad uvádíme prodloužený víkend s odletem z Wroclawi (WRO) 24. února do Paříže (BVA) s návratem 28. února.

[highlightbg /]

Kde bydlet v Paříži?

Na příkladový prodloužený víkend bychom bydleli v tomto solidním hotelu, kousek od metra s vlastní koupelnou. Pokud vám nevadí soukromý pokoj se společnou koupelnou, volili bychom pak tento levný hotel. Hotely si rovněž můžete porovnat přes Trivago.

Jak se dostat do Wroclawi?

Do Wroclawi se z Prahy nejsnáze dostanete se společností Polskibus, která prodává jednosměrné jízdenky už od 6 Kč. Pokud nechytnete pravidelnou promoakci, počítejte s cenou od 100 – do 400 Kč.

Jak z letiště do centra?

Dopravu mezi letištěm a centrem Paříže obstarávají autobusy, které jezdí do stanice metra Porte Maillot na linii metra M1. Cena za jednosměrnou jízdenku je 15 EUR a cesta trvá 1:15 hod. Odvážnější cestovatelé mohou vyzkoušet francouzskou spolujízdu, jednosměrně potom od 6 EUR.

On-line kalendář dostupných termínů

(na částku 484 Kč za zpáteční letenku se dostanete u částek 249 Kč tam a 265 Kč na cestu zpět, kalendář neumí počítat 🙂

 


[singlepic id=767 w=576 h=432 float=center]


Subscribe
Upozornit na
guest
16 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)