Paříž v létě z Prahy – 2079 Kč
16.1.2015

Paříž

O této nabídce

Pokud umíte plánovat hodně dopředu a v létě se chystáte na pár dní do Paříže, můžete yvužít aktuální nabídku Easyjetu.  Zpáteční letenku z Prahy (PRG) do Paříže (CDG) pořídíte za 2079 Kč, za předpokladu, že poletíte alespoň 2. Příkladem může být odlet 17. července s návratem 22. července. Pokud vás poletí více, bude cena letenky ještě nižší (cena obsahuje pevný administrativní poplatek pro aerolinku 375 Kč, který se dělí podle počtu osob).

  • Rezervace: nejlevněji na této stránce
  • Zavazadla v ceně: kabinové o rozměrech 56 x 45 x 25 cm, neomezená hmotnost, podmínkou je umístění zavazadla do odkládací skříňky nad sedadlem bez cizí pomoci. 🙂
  • Dostupné termíny: červen, červenec, srpen do 2600 Kč

Kalendář dostupných termínůUbytování v Paříži

V Paříži bychom bydleli na příkladové termíny v tomto jednoduchém hotelu na metru.

Pokud Vám nevadí dojíždět, volili bychom tento levnější hotel 300 m od stanice metra.

Doprava do centra

Nejlevnějším spojením do centra je bus č. 350, (jízdní řád zde) který jezdí z letiště na železniční nádraží Gare de l’Est. Jezdí každých 15 – 30 minut, doba jízdy je 60 minut. Cena jízdenky je 3x označený lístek. Pokud si koupíte balení s 10 lístky za 13,30 €, jízdenka vás vyjde na 3,99 €.

Nejrychlejší  spojení do centra je příměstskou dopravou RER B. Vlak jezdí každých 10 – 15 minut, Doba jízdy je 35 – 50 minut a záleží, jestli chytíte „courák“ nebo „rychlík“. Cena jízdenky je 9,10 €.


guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
baraba

Na rumbo.es mi to při platbě dinerskou ukazuje 56Eur

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)