Paříž v létě z Prahy – 2079 Kč
16.1.2015

Paříž

O této nabídce

Pokud umíte plánovat hodně dopředu a v létě se chystáte na pár dní do Paříže, můžete yvužít aktuální nabídku Easyjetu.  Zpáteční letenku z Prahy (PRG) do Paříže (CDG) pořídíte za 2079 Kč, za předpokladu, že poletíte alespoň 2. Příkladem může být odlet 17. července s návratem 22. července. Pokud vás poletí více, bude cena letenky ještě nižší (cena obsahuje pevný administrativní poplatek pro aerolinku 375 Kč, který se dělí podle počtu osob).

  • Rezervace: nejlevněji na této stránce
  • Zavazadla v ceně: kabinové o rozměrech 56 x 45 x 25 cm, neomezená hmotnost, podmínkou je umístění zavazadla do odkládací skříňky nad sedadlem bez cizí pomoci. 🙂
  • Dostupné termíny: červen, červenec, srpen do 2600 Kč

Kalendář dostupných termínůUbytování v Paříži

V Paříži bychom bydleli na příkladové termíny v tomto jednoduchém hotelu na metru.

Pokud Vám nevadí dojíždět, volili bychom tento levnější hotel 300 m od stanice metra.

Doprava do centra

Nejlevnějším spojením do centra je bus č. 350, (jízdní řád zde) který jezdí z letiště na železniční nádraží Gare de l’Est. Jezdí každých 15 – 30 minut, doba jízdy je 60 minut. Cena jízdenky je 3x označený lístek. Pokud si koupíte balení s 10 lístky za 13,30 €, jízdenka vás vyjde na 3,99 €.

Nejrychlejší  spojení do centra je příměstskou dopravou RER B. Vlak jezdí každých 10 – 15 minut, Doba jízdy je 35 – 50 minut a záleží, jestli chytíte „courák“ nebo „rychlík“. Cena jízdenky je 9,10 €.


Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)