Paříž – 1555 Kč, z Prahy
14.12.2015

Paříž z Prahy

O této nabídce

Na trase z Prahy do Paříže to mezi aerolinkami začíná jiskřit. Po ČSA, Air France, Easyjetu a Transavii začne létat od května i Vueling. Cenová válka by se nám samozřejmě líbila, první s nižšími cenami přichází Easyjet, se kterým si můžete zaletět na pár dní do Paříže (CDG) za 1555 Kč tam i zpět. Jako příklad uvádíme výlet s odletem 9. března s návratem 12. března.

[highlightbg /]

Ubytování v Paříži

V centru Paříže kousek od metra bychom bydleli v tomto hotelu. Alternativně bychom volili tento levnější hotel ve čtvrti Montmartre rovněž nedaleko metra.

Jak do centra?

Mimo využití metra a celodenních a několikadenních jízdenek využijte Easybus, který v akci vychází jedním směrem za 2 EUR (na březen momentálně okolo 4,5 EUR/jeden směr, takže bychom ještě pár dní počkali, jestli nepřijde s akcí).

[singlepic id=829 w=576 h=432 float=center]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)