Paraguay + Brazílie z Vídně za 12 659 Kč
26.1.2018

Paraguay + Brazílie z Vídně

12659

O této nabídce

K zajímavým kombinacím svádí aktuální nabídka aerolinek z letecké aliance SkyTeamu. A to zejména k návštěvě méně frekventovaných destinací v Jižní Americe. Poskládat si můžete třeba neortodoxní výlet do Paraguaye a Brazílie za 12 659 Kč. Z Vídně se vydáte do paraquayského hlavního města Asunción, přičemž se cestou zastavíte na pár hodin v Buenos Aires, které si samozřejmě rychlý exkurs také zaslouží. Samotná Paraquay není pro běžného cestovatele extra známou destinací, ale věřte, že Vám má rozhodně co nabídnout, zejména jste-li obdivovatelem přírodních krás. Zemi doslova půlí stejnojmenná řeka a uhrančivější je rozhodně část na východ od ní. Podél severní hranice s Brazílií se nachází unikátní ekosystém Pantanal, který je největší mokřadem na světe (zasahuje ještě do Bolívie a právě Brazílie) s nepřeberným bohatstvím v podobě fauny a flory. Kromě jaguárů a pum, zde potkáte i stáda kapybar, pásovce či tapíry a nadšenci do „birdwatchingu“ spatří takové množství ptactva, o němž se jim pouze zdálo. Řeka Paraná Vás dovede až na hraniční trojmezí dvou výše jmenovaných zemí a Argentiny. A právě zde se nachází největší systém vodopády na světě – Iguacu. Celá oblast s okolními národními parky je samozřejmě zapsána na seznam světového dědictví Unesco. Nedaleko odsud na řece Paraná objevíte i vodní elektrárnu Itaipu (druhou nejvýkonnější svého druhu na planetě). Odtud se již pomalu přesunete do Curitiby nebo ještě jižněji do Porto Alegre, nejdůležitějšího centra jižní části Brazílie.

Další možností je naplánovat si podobné combo, v němž vyměníme paraguayský Asunción za argentinské Buenos Aires. Tato možnost pro změnu přímo vybízí k projetí Uruguaye – „Švýcarska Jižní Ameriky“. Tato varianta pak při doletu z Vídně vychází na 15 623 Kč.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledavač
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla s limitem 23 kg + 1 ks klasického příručáku
  • Dostupnost: březen – květen 2018
  • Termíny:
  • Tip: Pozor, v rámci některých routingů je nutné v Buenos Aires změnit letiště. Přiletíte na Ezeiza a město opustíte z Newberry. Transport mezi letišti zajišťuje autobusová společnost Tienda León a cena by měla být v přepočtu necelých 300 Kč (270 ARS).

Ubytování

Po příletu do Asunciónu bychom složili hlavu v tomto skvěle hodnoceném hostelu kousek od centra za 213 Kč/os./noc. Větší pohodlí by nabídl další pohodový hostel s vlastní sociálkou za 457 Kč/os./noc, kde bude příjemným bonusem i snídaně v ceně. Zatímco minimálně poslední noc před odletem zpátky do Evropy nejspíše budete trávit v Porto Alegre, kde bychom si bookli tento hezký čtyřhvězdový hotel za 574 Kč/os./noc. Další nabídky nalezente na klasickém Bookingu nebo využijte možností srovnavače Trivago.

Víza

Ať již Vás to potáhne do Paraguaye, Argentiny či Brazílie, tak vězte, že s českým pasem to zvládnete bez dalších byrokratických povinností. Do žádné ze zmíněných zemí nejsou po občanech České republiky vyžadována víza, alespoň při krátkodobých pobytech.

Jak do Vídně

Nejsnazší cesta do Vídně je z Prahy i Brna na palubách autobusových dopravců RegioJet nebo Flixbus. Žluté autobusy provozují na trati více linek, takže si bohatě vyberete jestli si necháte časovou rezervu na kafe v centru Vídně nebo budete chvátat rovnou na letiště. Jednosměrné jízdenky z Prahy stojí 380 Kč, zatímco z Brna pak 200 Kč.

Z centra města se na letiště dostanete například pohodlně rychlodráhou S7 odjíždějící z Florisdorfu. Zakoupit si musíte dvě jízdenky (vnitroměstskou za 1,70€ a druhou pro vnější oblast města za 2,20€).

Pokud preferujete přímou cestu na letiště bez zastávky v centru Vídně, tak i to je možné. Žluté autobusy Vás zavezou až přímo na letiště Schwechat z Prahy za 590 Kč, zatímco z Brna za 340 Kč.

 

Náhled letenky z Vídně do Asunciónu a návratem z Porto Alegre za 12 659 Kč

Paraguay + Brazílie z Vídně za 12 659 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)