Paphos (Kypr) – Ryanair – 1139 Kč
21.7.2012

Paphos (Kypr) – Ryanair – 1139 Kč

O této nabídce

Pokud jste ještě nevyčerpali svoji dovolenou nebo uvažujete o nějaké cestě za sluníčkem ještě než začne nový semestr na vysoké škole, můžete si zaletět z Německého Memmingenu (u Mnichova) na Kypr za velmi příjemných 1139 Kč, a to v termínu 12. – 19.9. Na tuto cenu se dostanete, jestliže zpáteční let zaplatíte kartou Mastercard Prepaid. Kdo tuto kartu nemá, zaplatí za letenku jen o 6 EUR více.

V letovisku nedaleko od místa příletu se potom dají sehnat hotely s cenou začínající na 900 / os. a noc.


guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
T R

Opět nepřesná informace. Při odletu z Německa a při platbě skrze Mastercard Prepaid se poplatku 6 EUR nevyhnete. Navíc poplatek 6 EUR je za jeden let, za zpáteční let činí poplatek 12 EUR.

zaletsi

Nikoliv, informace je v pořádku. Pro odlety z Kypru se stále dají pořídit letenky kartou Mastercard Prepaid, proto je v textu napsáno, že z Německa zaplatíte o 6 EUR více. Pokud tedy pořídíte letenky separátně a máte Mastercard Prepaid, zaplatíte pouze 6 EUR za platbu kartou.

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)