Paphos (Kypr) – Ryanair – 1 748 Kč
1.10.2012

Paphos (Kypr) – Ryanair – 1 748 Kč

O této nabídce

Chcete si ještě užít tepla a vykoupat se na podzim v moři, můžete si zaletět na Kypr. Ryanair nabízí zajímavou cenu s odletem a návratem do Budapešti na data 21. října – 26. října. Cena je platná, pokud si vystačíte s 10kg kabinovým zavazadlem a letenky zaplatíte kartou Mastercard Prepaid.  Letenku zakupte u Ryanairu v tomto pořadí:

  • 21.10. Budapešť => Paphos
  •  26. 10. Paphos => Pisa
  • 26. 10. Pisa => Budapešť

Velmi dobré zkušenosti máme s tímto levným hotelem, který vychází na velmi příjemných 319 Kč/os/noc včetně snídaně nedaleko Hrobek králů.

Rovněž k prozkoumání hor či návštěvě Nicosie  a Green line doporučujeme auto z autopůjčovny, ovšem pozor, jezdí se na levé straně vozovky.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Paphos{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)