Panama z německých letišť za 10 746 Kč
15.8.2018

Panama z německých letišť

10746

O této nabídce

Nezvykle dlouhou dobu nebylo slyšet o nějakých pěkných letenkách do Střední Ameriky. Takže je na čase prolomit ledy a poukázat na vcelku zajímavý tarif z dílny Sky Teamu – konkrétně KLM a Air France. Jedná se o zpáteční letenky z německých letišť do Panamy, jejichž cena spadla pod hranici 11 tisíc Kč. Z bavorského Norimberku si do hlavního města, kde žije polovina populace celé země, zaletíte za 10 746 Kč, zatímco v případě odletu z Berlína si připlatíte jen pár desetikorun. Akci na atraktivitě přidávají dostupné termíny (hlavní sezona v Panamě trvá od půlky prosince do dubna) a solidní přestupy v Amsterdamu a Paříži. Drobnou kaňkou pro někoho může být zavazadlová politika dopravců, kdy je v základní ceně tarifu pouze příruční zavazadlo. Na to si však v poslední době musíme zvykat stále častěji…

UPDATE (16:50) -> levnější varianta letenek je dostupná v tomto vyhledávači. Dostupné jsou odlety z Norimberku za 10 179 Kč resp. Berlína za 10 238 Kč –  konkrétní termíny hledejte v kalendářích níže.

Ubytování

V hlavním městě bychom si k noclehu vybrali tento pěkný Zen hotel v centru za 608 Kč/os./noc anebo takovýto jednoduchý Hotel Centroamericano za 348 Kč/os./noc. Další nabídku bydlení naleznete na stránkách Hotels.com resp. klasického Bookingu.

Víza

K návštěvě Panamy nepotřebují občané České republiky kromě platného cestovního pasu žádné další dokumenty. ​​​​​​​

Náhled letenky z Norimberku do Panamy za 10 746 Kč

Panama z německých letišť za 10 746 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)