Panama z Milána za 9701 Kč
20.5.2018

Panama z Milána

9701

O této nabídce

Opět po nějaké době se objevily zajímavé letenky do Latinské Ameriky. Tentokráte na samotné pomezí střední a jižní části amerického kontinentu do Panamy. Z milánského letiště Linate se můžete během podzimu vydat do tamější metropole Panama City za 9 701 Kč na křídlech španělské aerolinky Iberia. Cestou vás čekají jen krátké přestupy v Madridu a samozřejmostí je odbavené zavazadlo. Po přičtení nákladů na dopravu do Milána se celková cena letenek z Prahy bude pohybovat mezi 11 a 12 tisíci Kč, což stále velmi hezká cena. 
  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla s limitem 23 kg + klasický příručák
  • Dostupnost: srpen – prosinec 2018
  • Příklady termínů:

Ubytování

Po dlouhé cestě z Evropy do Panamy jistě nebude od věci strávit první dny přímo v Panama City a trochu se aklimatizovat. Za účelem noclehu bychom si vybrali tento jednoduchý hotel za 425 Kč/os./noc včetně snídaně. Případně dejte šanci této tříhvězdě za 572 Kč/os./noc. Další prima nabídky hledejte na osvědčeném Bookingu nebo v rámci platformy AirBnB.

Víza

K návštěvě Panamy nepotřebují občané České republiky kromě platného cestovního pasu žádné další dokumenty.

Jak do Milána

Z Prahy se bohužel na letiště Linate přímým spojem nedostanete. Na hlavní milánské letiště Malpensa můžete využít spojů ČSA anebo lowcosotvého dopravce easyJet. Z Malpensy se na letiště Linate dostanete tímto shuttle busem.

Na vedlejší letiště v Bergamu léta z Ostravy a také Prahy Ryanair. Z Bergama se nejprve dopravíte na milánské vlakové nádraží, odkud můžete pokračovat busem na letiště Linate.

Náhled letenky z Milána do Panama City za 9 701 Kč

Panama z Milána za 9701 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)