Panama z Berlína a Mnichova od 9 798 Kč
16.5.2019

Panama z Berlína a Mnichova

od 9 798

O této nabídce

Ceny letenek z německých letišť do nejjižnějšího cípu severoamerického kontinentu spadly pod hranici 10 tisíc Kč, což by nemělo nechat chladným žádného cestovatele, kterého láká dobrodružná cesta do Střední Ameriky. Zpáteční letenky z Berlína do Panamy na křídlech KLM pořídíte za 9 798 Kč resp. z Mnichova se stejným dopravce (či v jeho kombinaci s Air France)  za 10 010 Kč. Základní tarif obsahuje jen příruční zavazadlo, které by vám však do Panamy mohlo stačit. Odbavené případně dokoupíte za 80 €. Dostupné jsou termíny od září do března nadcházejícího roku s výjimkou druhé půlky prosince a začátku ledna. Bonusem pak budou svižné přestupy v Amsterdamu resp. Paříži v obou dvou směrech.

Alternativně se můžete podívat na nabídku Aviancy nabízející letenky s odbaveným zavazadlem z Mnichova za 11 921 Kč. To je cena srovnatelná s nabídkou dopravců aliance SkyTeam (po započtení odbaveného zavazadla). V rámci routingu s Aviancou vás čekají přestupy v Bogotě, z nichž si lze při dobré volbě termínů udělat i prima stopover a skočit omrknout kolumbijské hlavní město.

  • Rezervujte: nejlevněji přímo na webu dopravce anebo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla:
    • Skyteam aerolinky z Berlína & Mnichova: příruční s limitem 12 kg
    • Avianca z Mnichova: 1 ks odbaveného á 23 kg + příručák
  • Dostupnost: září 2019 – březen 2020 (s výjimkou období od 8. 12. do 6. 1.)
  • Termíny:
  • Tip: letenky s příručním zavazadlem pořídíte nejvýhodněji přímo na stránkách dopravce KLM

Ubytování

Po příletu do Panama City naleznete pohodové zázemí v tomto čtyřhvězdovém DoubleTree Hotelu by Hilton za 592 Kč/os./noc anebo v tomto oblíbeném TRYPu by Wyndham se skvělým hodnocením za 618 Kč/os./noc. Levnější variantou pak bude tento tříhvězdový Hotel Palazzo za 290 Kč/os./noc. Další bydlo během cest po Panamě velmi jednoduše seženete na Bookingu či Hotels.com. 

Víza

K návštěvě Panamy nepotřebují občané České republiky kromě platného cestovního pasu žádné další dokumenty. ​​​​​​​

 

Náhled letenky z Berlína do Panamy za 9 798 Kč

Panama z Berlína a Mnichova od 9 798 Kč

Náhled letenky z Mnichova do Panama vč. odbaveného zavazadla za 11 921 Kč

Panama z Berlína a Mnichova od 9 798 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Berlín – Tegel (TXL)

Letiště Mnichov (MUC)

KLM

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)