Panama z Berlína a Mnichova
16.5.2019

Panama z Berlína a Mnichova

od 9 798

O této nabídce

Ceny letenek z německých letišť do nejjižnějšího cípu severoamerického kontinentu spadly pod hranici 10 tisíc Kč, což by nemělo nechat chladným žádného cestovatele, kterého láká dobrodružná cesta do Střední Ameriky. Zpáteční letenky z Berlína do Panamy na křídlech KLM pořídíte za 9 798 Kč resp. z Mnichova se stejným dopravce (či v jeho kombinaci s Air France)  za 10 010 Kč. Základní tarif obsahuje jen příruční zavazadlo, které by vám však do Panamy mohlo stačit. Odbavené případně dokoupíte za 80 €. Dostupné jsou termíny od září do března nadcházejícího roku s výjimkou druhé půlky prosince a začátku ledna. Bonusem pak budou svižné přestupy v Amsterdamu resp. Paříži v obou dvou směrech.

Alternativně se můžete podívat na nabídku Aviancy nabízející letenky s odbaveným zavazadlem z Mnichova za 11 921 Kč. To je cena srovnatelná s nabídkou dopravců aliance SkyTeam (po započtení odbaveného zavazadla). V rámci routingu s Aviancou vás čekají přestupy v Bogotě, z nichž si lze při dobré volbě termínů udělat i prima stopover a skočit omrknout kolumbijské hlavní město.

  • Rezervujte: nejlevněji přímo na webu dopravce anebo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla:
    • Skyteam aerolinky z Berlína & Mnichova: příruční s limitem 12 kg
    • Avianca z Mnichova: 1 ks odbaveného á 23 kg + příručák
  • Dostupnost: září 2019 – březen 2020 (s výjimkou období od 8. 12. do 6. 1.)
  • Termíny:
  • Tip: letenky s příručním zavazadlem pořídíte nejvýhodněji přímo na stránkách dopravce KLM

Ubytování

Po příletu do Panama City naleznete pohodové zázemí v tomto čtyřhvězdovém DoubleTree Hotelu by Hilton za 592 Kč/os./noc anebo v tomto oblíbeném TRYPu by Wyndham se skvělým hodnocením za 618 Kč/os./noc. Levnější variantou pak bude tento tříhvězdový Hotel Palazzo za 290 Kč/os./noc. Další bydlo během cest po Panamě velmi jednoduše seženete na Bookingu či Hotels.com. 

Víza

K návštěvě Panamy nepotřebují občané České republiky kromě platného cestovního pasu žádné další dokumenty. ​​​​​​​

 

Náhled letenky z Berlína do Panamy za 9 798 Kč

Náhled letenky z Mnichova do Panama vč. odbaveného zavazadla za 11 921 Kč

 


Bude se hodit

Berlín (Tegel)

Mnichov (MUC)

KLM

Zapoj se do diskuze

avatar

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)