Panama s odletem z Německa za 7990 Kč
4.3.2015

Panama s odletem z Německa

O této nabídce

Už strašně dlouho jsme čekali na nějaký výhodný tarif do střední Ameriky, kam se posledních několik měsíců ceny letenek pohybovali kolem 20 tis. Kč a ne a ne klesnout dolů. Jako dar z nebes tedy vypadá tarif Air France z německého Stuttgartu (STR) nebo Mnichova (MUC) do Panamy (PTY) už za 7990 Kč. Kromě nejznámějšího průplavu na světě a nádherné přírody je Panama také skvělý výchozí bod pro cesty do turisticky více vyhledávané Kostariky.

Podmínky tarifu

  • Cestovní období: květen a červen 2015
  • Zavazadla: příruční a 1 ks odbavené 23 Kg
  • Maximální délka pobytu: 1 měsíc
  • Vízum: Pro pobyty do 90 dnů není třeba

Termíny

Ubytování

Ubytování v Panamě není úplně nejlevnější, když dvojlůžkový pokoj v Panama City Vás vyjde zhruba na 500 Kč na os. a noc. Ubytování po celé střední Asii si můžete pohodlně rezervovat na stránkách booking.com.

Jak do Mnichova

Do Mnichova se nejlevněji dostanete autobusem se společností Student Agency nebo EurolinesCena jednosměrné jízdenky je mezi 500 – 750 Kč.

Jak se dostat z Panamy do Kostariky

Z Panamy se do sousední Kostariky dostanete levně za pár hodin autobusem se společností Tica bus.

 


Subscribe
Upozornit na
guest
14 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)