Palau v Tichomoří + Taiwan z Prahy za 20 688 Kč
18.6.2018

Palau v Tichomoří + Taiwan z Prahy

20688

O této nabídce

Nadšeným cestovatelům se jistě bude líbit následující kombinace letenek od společnosti China Airlines. Během jednoho výletu totiž zmáknete projet Amsterdam na kole, potápět se na dalekém Palau v Mikronézii a objevit rozmanitost krás Taiwanu. Kompletní letecký itinerář vás při odletu z Prahy vyjde na super cenu 20 688 Kč, a to je výzva!

Amsterdam jistě netřeba představovat. Komu by se zde nelíbil delší stopover, tak ho za příplatek může samozřejmě vynechat. Ovšem my jsme názoru, že zastávek v Amsterdamu není nikdy dost a rozhodně neurazí. To nejzápadnější část souostroví Karolíny – Palau zní již více exoticky. Daleko od Filipín, daleko od Nové Guineje, ve vodách Pacifiku leží jeden z nejmladších samostatných státních útvarů – ostrovní republika Palau. Je to oblíbená destinace zejména pro příznivce potápění. Ve vnitrozemí však naleznete i několik jezer, které obývají medúzy. A právě Jellyfish lake je pro změnu skvělé místo pro šnorchlování. Zajímavostí jistě také bude informace, že Palau je jedna ze tří zemí, která má nulový státní dluh. Na zpáteční cestě se pak na libovolně dlouho dobu zastavíte na Taiwanu, který vás upoutá svou rozmanitostí. Na ostrově velkém zhruba jako poloviny naší republiky stihnete zdolat třítisícové vrcholky, vykoupat se ve vodách třech moří (nejpříjemnější koupačka vás čeká na jihu ostrova), navštívit několik národních parků, ale i obdivovat moderní architekturu v metropoli Taipei.

Délku pobytů v Mikronézii či na Taiwanu si můžete upravit dle své vlastní vůle, přičemž vybírat můžete z termínů v našem kalendáři a ve vyhledávači použijete „funkci kombinace“. Anebo se vydejte na výlet v příkladovém termínu od 27. září do 13. října, kdy v obou dvou dalekých destinacích strávíte přesně týden. Tak neváhej a REZERVUJ ZDE>>

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla á 30 kg + klasický příručák
  • Dostupnost: září 2018 – únor 2019
  • Termíny: v našem kalendáři

Ubytování

Během zastávky v Amsterdamu bychom nocovali v tomto skvěle hodnoceném a oblíbeném hotelu za 1 014 Kč/os./noc. Po příletu do bývalého hlavního města Palau – Kororu si bookněte tento parádní čtyřhvězdový hotel za 1 197 Kč/os./noc včetně snídaně. A když se zdržíte v taiwanské metropoli, tak dejte šanci tomuto jednoduchému dvouhvězdovému hostelu za 533 Kč/os./noc. Kupu dalších možností naleznete na osvědčeném Bookingu anebo využijte služeb srovnavače Trivago. Alternativně se nabízí hledat bydla přes platformu AirBnB.

Víza

Občané České republiky nejsou zatíženi zpoplatněnou vízovou povinností a pro vstup na území státu Palau Vám tedy postačí platný cestovní pas. To samé pak platí pro návštěvu Taiwanu – tudíž naprosto ideální situace.

Náhled letenky z Prahy na Palau a Taiwan za 20 688 Kč

Palau v Tichomoří + Taiwan z Prahy za 20 688 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)