Ostrov věčného jara  – Madeira přímo z Prahy za 3927 Kč
14.9.2016

Ostrov věčného jara - Madeira

O této nabídce

Vydejte se kouzelné sopečné souostroví – Madeiru, která je jinak také nazývaná „Ostrovem věčného jara“. Nizozemské aerolinky KLM přišly s nabídkou letenek přímo z Prahy v nepřeberném množství termínů od podzimu až do jara. Cestou se můžete zastavit ještě v Amsterdamu, to však záleží jen na Vaší chuti. Tak si zpříjemněte začátek prosince a vydejte se na tento malebný ostrov například 3. prosince s návratem 11. prosince. Tuto variantu rezervujte PŘÍMO ZDE za pěkných 3927 Kč.

  • Rezervace: v našem vyhledávači
  • Termíny: v tomto kalendáři
  • Dostupnost: říjen 2016 – březen 2017
  • Zavazadla: v ceně je 1 ks příručního zavazadla s limitem 12 kg a maximálním rozměrem  115 cm

.

Co dělat na Madeiře?

Určitě se vydejte na hike do místních kopců. Jelikož je celé souostroví sopečného původu, nabízí všem milovníkům vycházek a výletů spoustu možností. Vyhlášeným pro dobrodruhy je zejména výstup na PicCo Ruivo (1862 m), nejvyšší horu ostrova. Tento trek se často spojuje i s přechodem na vedlejší vrchol Pico de Arieiro (1818 m). Nejsou to úplně jednoduché výlety, ovšem po zdolání těchto kopců se Vám naskytnou krásné scenérie celého ostrova. A co teprve vyšlápnout na nějaký menší vrcholek brzy z rána ještě před rozbřeskem a užít si snídani za  východu Slunce?

Příjemným bonusem se určitě stane vyhlášené madeirské víno, které Vás donutí na ostrov jen tak nezapomenout – tedy pokud to s jeho konzumací nepřeženete. 🙂

Ubytování

Příjemné ubytko nejlépe seženete na stránkách Bookingu, případně můžete zkusit srovnávač Trivago. Určitě se nebojte vyzkoušet tuto vilku  s privátním pokojem.  Další možností může být tento sympatický hotel s vynikajícím hodnocením. Pokud však vyhledáváte luxusnější zázemí, pak zvolte tento čtyřhvězdičkový resort za velmi solidní cenu.

Počasí

Madeira není náhodou označována za Ostrov věčného jara nebo Zelenou perlu Atlantiku. Velice konstantní počasí v průběhu celého rokuje způsobeno nedaleko proudícím Golfským proudem. Ten zajišťuje stabilitu místního podnebí, kdy se teploty pohybující okolo 20°C či lehce pod touto hranicí. Pokud si budete užívat na Madeiře, pak Vás nesmí zaskočit občasná přeháňka, jak už to na jaře bývá.

Otužilejší z Vás se jistě nezapomenou vykoupat v oceánu, byť jeho teplota se standardně pohybuje kolem 19°C. Čili bude skoro lépe ve vodě než na souši a to nemusíte být ani nějaký tuleň.

Autopůjčovna

Určitě fajnovým nápadem je při návštěvě tohoto ostrova zapůjčení auta. Madeira, tedy jeden ze dvou obydlených ostrovů tohoto souostroví, má rozlohu pouhých 800 km2, tudíž ho stihnete projezdit i během pár dní. Ideálním nápadem bude si auto zapůjčit přímo na letišti Funchal, kde při odjezdu zároveň i vrátíte. Pro aktuální nabídku a možnosti se podívejte do naší autopůjčovny.

Náhled letenky za 3927 Kč

Ostrov věčného jara  - Madeira přímo z Prahy za 3927 Kč

guest
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Kr

Lidi,deje se to jen mě,nebo nejsem jedina,komu nejdou otevrit zadne odkazy a nacte se jen bila stranka?:(

Ondra

když se podíváš na letenky na madeiru přes azair.cz, tak se dají sehnat dokonce za 3700 🙂

Marek Lesák

Zdravím,
mám 3 dotazy:
1. Co je to rozměr zavazadla 115 cm? Podle mě má každé zavazadlo 3 rozměry.
2. Lze při mezipřistání v Amsterdamu zůstat třeba 2 dny?
3. V kalendáři nevidím březen, přestože jej avizujete.
Děkuji.

Ilona

Tak letenky včera večer zarezervovány, zaplaceny, ovšem potvrzení nikde, tak že jsem dnes uháněla kontaktní linku na pelikán.cz, protože peníze z karty odešly a nic. Slečna- ochotná zjišťovala co se děje a vypadá to, že letenky z Amstr. na Madeiru letecká spol. zrušila??? I když se stále v nabídce objevují. Peníze jsou nyní blokované a snad se vrátí na účet….. tak nevím:((( Ilona

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)