Oslo z Wroclawi – 476 Kč
13.3.2016

Oslo z Wroclawi

O této nabídce

Zaletťe si prohlédnout krásnou severskou přírodu do Osla (RYG) z Wroclawi (WRO) se společností Ryanair za 476 Kč. Letenky jsou dostupné v červnu, například od 11. června do 21. června. V této době je v Norsku obvykle kolem velmi příjemných 18°C.

[highlightbg]

  • Rezervace: přímo na stránkách dopravce
  • Zavazadlo: v ceně letenky kabinové o rozměrech 55x40x20 cm a malá taška o rozměrech 35x 20 x 20 cm, celkově  10kg
  • Termíny: např.: 11.6. – 21.6., 9.6 – 14.6. a další…

[/highlightbg]

Ubytování

Ubytování v Norsku je obecně drahé, proto je nejlepší bydlet pod stanem, který si můžete v Norsku postavit téměř kdekoliv. Pokud bychom chtěli zůstat v Oslu a bydlet v hotelu pak bychom vybrali tento hotel s cenou 1200 Kč os/noc.

Půjčení auta

I v blízkém okolí Osla se můžete vydat za zajímavou přírodou a to do národního parku Jotunheimen či velmi známého Holmenkolenu. K tomu je nejlepší a nejpohodlnější půjčení si auta ihned po příletu na letišti.  Nejlevnější nabídku můžete najít přes náš srovnávač. Pokud jste si ještě auto v cizině nepůjčovali, můžete se podívat na náš návod.

Doprava z letiště

Pokud nemáte půjčené auto, tak se lze z letiště do centra dostat buďto autobusem nebo vlakem. Jízdenka vlakem stojí 164 NOK jednosměrně, na autobus lze koupit zpáteční za 300 NOK.

Doprava do Wroclawi

Do Wroclawi se nejlevněji dostanete s autobusem Polskibus.

Oslo z Wroclawi - 476 Kč


guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
frank

zł 118.00 nechápu kde jste vzaly 479kc

Vasa

Ahoj, kde najdu další termíny díky

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)