Oslo z Wroclawi – 476 Kč
13.3.2016

Oslo z Wroclawi

O této nabídce

Zaletťe si prohlédnout krásnou severskou přírodu do Osla (RYG) z Wroclawi (WRO) se společností Ryanair za 476 Kč. Letenky jsou dostupné v červnu, například od 11. června do 21. června. V této době je v Norsku obvykle kolem velmi příjemných 18°C.

[highlightbg]

  • Rezervace: přímo na stránkách dopravce
  • Zavazadlo: v ceně letenky kabinové o rozměrech 55x40x20 cm a malá taška o rozměrech 35x 20 x 20 cm, celkově  10kg
  • Termíny: např.: 11.6. – 21.6., 9.6 – 14.6. a další…

[/highlightbg]

Ubytování

Ubytování v Norsku je obecně drahé, proto je nejlepší bydlet pod stanem, který si můžete v Norsku postavit téměř kdekoliv. Pokud bychom chtěli zůstat v Oslu a bydlet v hotelu pak bychom vybrali tento hotel s cenou 1200 Kč os/noc.

Půjčení auta

I v blízkém okolí Osla se můžete vydat za zajímavou přírodou a to do národního parku Jotunheimen či velmi známého Holmenkolenu. K tomu je nejlepší a nejpohodlnější půjčení si auta ihned po příletu na letišti.  Nejlevnější nabídku můžete najít přes náš srovnávač. Pokud jste si ještě auto v cizině nepůjčovali, můžete se podívat na náš návod.

Doprava z letiště

Pokud nemáte půjčené auto, tak se lze z letiště do centra dostat buďto autobusem nebo vlakem. Jízdenka vlakem stojí 164 NOK jednosměrně, na autobus lze koupit zpáteční za 300 NOK.

Doprava do Wroclawi

Do Wroclawi se nejlevněji dostanete s autobusem Polskibus.

Oslo z Wroclawi - 476 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)