Oslo – Wizzair
1.1.2014

Oslo – Wizzair

O této nabídce

S končící zimou opět stojí za to uvažovat o cestě na sever – například s Wizzairem do nádherného hlavního města Norska, Osla. Jestliže jste členy Wizzair Discount Clubu, je možné zpáteční letenky na prodloužený víkend z Wroclawi pořídit už za 458 Kč. Pokud členy nejste, můžete buď zaplatit přibližně o 400 Kč zpáteční letenku více, nebo se stát za 750 Kč členy. Sleva působí pro Vás a Vašich až 10 spolucestujících.

Jediným dostupným termínem za tuto cenu je 4. – 7.4.

[singlepic id=114 w=320 h=240 float=none]

Ubytování v Oslu bohužel nepatří k těm nejlevnějším a je třeba počítat s cenou začínající okolo 800 Kč za osobu a noc.

Jak do Wroclawi:
Do Wroclawi se dostanete nejsnáze z Prahy s Polskibusem nebo z Pardubic s Českými drahami.

[google-map-v3 shortcodeid=“3fd2f7db“ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Oslo{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)