Oslo – Wizzair – 548 Kč
28.3.2013

Oslo – Wizzair – 548 Kč

O této nabídce

Nedá se říct, že Wizzair nabízí často lastmomenty, a proto by byl hřích nevyužít toho, že tomu tak je zrovna na Velikonoce. Pokud nechcete zameškat v práci ani jeden den, zaleťte si z Katowic do Osla v termínu 30.3. – 1.4. Při členství v discount clubu Vás zpáteční letenka vyjde na 548 Kč, pokud nejste členy, zaplatíte o něco více.

Všechny informace o cestě do Katowic naleznete v našich informacích o letištích.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Oslo{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)