Oslo – Wizzair – 381 Kč
26.2.2013

Oslo – Wizzair – 381 Kč

O této nabídce

Pokud Vám nevadí dojet autem na letiště vzdálené 89 km za Ostravou, můžete si v dubnu zaletět na prodloužený víkend s Wizzairem do Norska. Zpáteční letenka z Katowic na letiště Oslo Sandefjord Torp vychází na 381 Kč a to na datum 17. dubna – 20. dubna. Případně si výlet můžete prodloužit za stejnou cenu do 21. dubna.

Na tuto cenu dosáhnete, pokud letenky zaplatíte bankovním převodem a poletíte s malým kabinovým zavazadlem o rozměrech 42 x 32 x 25 cm a maximální hmotnosti 10kg. Členství v Discount klubu tentokrát nehraje v ceně žádnou roli.

Pokud vás pojede více, doporučujeme na prozkoumání Osla či okolí (Holmenkolen, Jotunheimen) půjčení levného vozidla z autopůjčovny.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Oslo, Norway{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)