Oslo – Wizzair – 364 Kč
29.5.2012

Oslo – Wizzair – 364 Kč

O této nabídce

Pokud byste se chtěli podívat v létě do norské metropole, můžete namísto poměrně drahého letu z Prahy využít služby maďarského Wizzairu, který nabízí na termín 31.7. – 4.8. letenky z Wroclawi do Osla za 364 Kč včetně všech poplatků. Pokud nejste členy Wizzair clubu, zaplatíte přibližně o 100 Kč více.

Ubytování je v Norsku typicky drahé a pohybuje se přibližně od 900 Kč na os. a noc ve dvouhvězdičkovém hostelu s dobrým spojením do centra a internetem zdarma.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Oslo{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)