Oslo v létě – 449 Kč, odlet z Wroclavi
8.5.2014

Oslo v létě, odlet z Wroclavi

O této nabídce

Wizzair stále nabízí na pár letních termínů zpáteční letenky z Wroclavi (WRO) do Osla (TRF) za 449 Kč. Příkladem může být odlet 11. července s návratem 28. července.  Letenky rezervujte nejlevněji na stránce aerolinky.

Na cenu dosáhnete tehdy, pokud si vystačíte s 10kg kabinovým zavazadlem o rozměrech 42 x 32 x 25 cm a jste členy Discount klubu. Pokud členy nejste, zaplatíte za letenku 775 Kč. Rovněž doporučujeme zvolit měnu pro platbu v Polských zlotých, vyhnete se tak nevýhodnému přepočtu, který používá Wizzair. Letenky doporučujeme uhradit kartou v polských zlotých.

Ubytování

V centru Osla doporučujeme bydlet v tomto námi prověřeném nejlevnějším ubytování kousek od metra. Pokud plánujete delší cestu, za zvážení potom stojí odbavení zavazadla se stanem (u Wizzairu 32kg, čili poměrně výhodné), jelikož v Norsku můžete kempovat 150 m od obydlí na nezemědělské půdě.

Preikestolen a fjordy

Pokud Vás pocestuje více, nevýhodnější je půjčení auta po příletu na letišti, kde auto opět vrátíte, mrkněte proto na srovnávač autopůjčoven.
[google-map-v3 shortcodeid=“2482f8f4″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Oslo{}5-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)