Oslo (Rygge) – Ryanair – 12 Kč
24.7.2012

Oslo (Rygge) – Ryanair – 12 Kč

O této nabídce

Ryanair podporuje nové linky z varšavského Modlinu co to jde a s tím přináší i zajímavé ceny do Norska. Pokud vás nezastaví odlet z Polska ani vysoká cenová hladina Norska, můžete si zaletět za krásných dvanáct korun českých do Osla Rygge. Jako příklad uvádíme odlet 24. října s návratem 27. října. Kdo by chtěl, může rovněž letět například v pátek, 26. října s návratem hned v sobotu 27. října.

Cena je platná, pokud poletíte s 10kg kabinovým zavazadlem a zaplatíte letenky kartou Mastercard Prepaid. Pokud kartu nemáte, můžete nám napsat na [email protected].

Do Polska se dostanete levně s Polskibus.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Oslo, Norsko{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)