Oslo v dubnu, Ryanair, 509 Kč
3.3.2014

Oslo v dubnu, Ryanair

O této nabídce

Co takhle si zaletět do Norska? Z Wroclavi stálé pořídíte levné letenky do Osla za 509 Kč s nízkonákladovou společností Ryanair. Je dostupných několik termínů. Příkladovým termínem může být 2. 4. do 7. 4. Letenku můžete rezervovat zde.

Dostupné termíny

  • 2. 4. – 7. 4.
  • 2. 4. – 9. 4.
  • 4. 4. – 7. 4.
  • 4. 4. – 9. 4.
  • 7. 4. – 9. 4.

Jak do Wroclavi

Ideálním spojením  do Wroclavi je Polskibus, kde můžete koupit jízdenky v akci od 12 Kč a poté autobusem na letiště.

Ubytování v Oslu

V centru Osla doporučujeme bydlet v tomto námi prověřeném nejlevnějším ubytování kousek od metra. Pokud plánujete delší cestu, za zvážení potom stojí odbavení zavazadla se stanem, jelikož v Norsku můžete kempovat 150 m od obydlí na nezemědělské půdě. Oslo v dubnu, Ryanair, 509 Kč

Latefoss, Preikestolen a okolí

Pokud Vás pocestuje více, nevýhodnější je půjčení auta po příletu na letišti, kde auto opět vrátíte, mrkněte proto na srovnávač autopůjčoven.
[google-map-v3 shortcodeid=“5a001a20″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Oslo{}5-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)