Oslo – Ryanair – 963 Kč
23.4.2013

Oslo – Ryanair – 963 Kč

O této nabídce

Chystáte-li se do Skandinávie během letních prázdnin, Ryanair nabízí zpáteční letenky z Wroclavi za cenu pod 1 000 Kč. Příkladem může být odlet 3. července s návratem 8. července.

Další termíny za tuto cenu:

  • 26. 7. – 31. 7.
  • 24. 7. – 31. 7.
  • 10. 7. – 19. 7.

Ubytování v Oslu

Skandinávie patří mezi země s vysokou cenovou hladinou, ubytování v centru pořídíte od 847 Kč/os/noc v soukromém dvoulůžkovém pokoji.

Jak cestovat po Norsku

Nejlevnějším způsobem je půjčit si auto při příletu na letišti v autopůjčovně.

Informace o letišti

Tipy na letiště ve Wroclavy naleznete v rubrice letiště.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Oslo, norway{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 

 

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)