Oslo – Ryanair – 378 Kč
20.3.2012

Oslo – Ryanair – 378 Kč

O této nabídce

Jesliže uvažujete o tom, že byste si zaletěli na prodloužený víkend na sever, můžete využít nabídky Ryanairu, který zpáteční letenky z Wroclawi do Osla nabízí pouze za 378 Kč při použití Mastercard Prepaid včetně všech poplatků, a to například v termínu 20. – 23.4.

Ubytování lze pořídit již okolo 800 Kč na noc, přičemž bychom pro méně náročné cestovatele doporučovali tento hostel, kde můžete okolo 900 Kč na noc spát přímo v centru s výborným spojením do okolí.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Oslo{}5-default.png“ maptypecontrol=“false“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“false“ scrollwheelcontrol=“false“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)