Oslo – 256 Kč
31.3.2015

Norsko - Oslo

O této nabídce

Kromě akce Wizz tu dnes máme velmi pěknou akci od irského Ryanairu! Zpáteční letenku z Wroclawi (WRO) do Osla Rygge (RYG) pořídíte za 38 PLN neboli 256 Kč! Jako příklad uvádíme prodloužený víkend 14. května s návratem 19. května.

 

  • Rezervace: nejlevněji na této stránce
  • Zavazadla: V ceně kabinové zavazadlo o rozměrech 55x40x20 cm a malá taška o rozměrech 35x20x20 cm, celkově 10kg

[singlepic id=379 w=576 h=432 float=center]

Dostupné termíny

  • Odlet v květnu – 9,14,16,19,23
  • Návrat v květnu – 19,21,23,28,30

Ubytování v Norsku

Norsko je jedna z nejdražších zemí na světě, ověřené  ubytování v centru Osla za „rozumnou“ cenu pořídíte za 850 Kč/os./noc. Kromě zmíněného hotelu můžete si můžete přikoupit odbavené zavazadlo a cestovat se stanem. V Norsku existuje zákon, který umožňuje kempovat kdekoliv, pokud jste alespoň 150 m od obydlí nebo orné půdy. Nebo můžete samozřejmě využít kempy.

Fjordy, vodopády a norská příroda

Uvažujete-li o návštěvě Fjordů, Preikestolenu či výšlapu na Trolltungu či Kjerag, nejlevnější možností dopravy je půjčený automobil přímo na letišti – mrkněte do tohoto srovnávače.

Doprava z letiště do centra

Ryggebus jezdí z letiště do Osla za 290 NOK a doba jízdy je přibližně 60 minut. Není potřeba rezervovat jízdenku dopředu.

A jak se dostat do Wroclawi?

Nejlevnější řešení nabízí Polskibus, u něhož jízdenky začínají na 2 PLN, nebo můžete využít Celodenní jízdenku + Polsko za 275 Kč, která platí na území Pardubického kraje a polského pohraničí až do Wroclawi a k tomu lístek např. do Pardubic. Tuto jízdenku seženete na pokladnách ČD nebo u průvodčích.

 


Subscribe
Upozornit na
guest
9 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)