Osaka a Šanghaj – 8019 Kč
9.3.2017

2v1: Šanghaj a Osaka

O této nabídce

Pěknou multicity akci nabízí Finnair na cesty do Číny a Japonska. Vydejte se během května nebo června do Asie a navštivte naráz obě země! Multicity letenku z Prahy do Osaky s návratem ze Šanghaje do Prahy pořídíte za parádních 6618 Kč. K tomu dokupte přískok Osaka => Šanghaj za 1401 Kč s nízkonákladovkou Peach Airlines a jste na 8019 Kč za kompletní zpátečku.

Rezervujte například:

31. 5. – 14. 6. Praha => Osaka, Šanghaj => Praha Rezervuj  >>

9. 6. Osaka => Šanghaj Rezervuj >> (v ceně Happy Peach Fare je 10kg kabinové zavazadlo, k odbavení za příplatek)
 

  • Rezervujte: v tomto vyhledávači
  • Dostupnost: nejlevněji květen, červen a dále září – prosinec

TIP: Přípoje s Flypeach na listopadové termíny půjdou koupit později, pokud to vychytáte dopředu, budeme očekávat velmi podobné ceny jako v květnu tedy okolo 1500 Kč za přískok.

TIP 2: Lze kombinovat jakákoliv města v Asii kam létá Finnair (Hong Kong, Peking…), přičemž alespoň 1 z nich (přílet nebo odlet) musí být v Japonsku.

Víza

Do Japonska víza nepotřebujeme, do Číny víza potřeba jsou. Pokud ale využijete přesně náš itinerář můžete uplatnit na letišti tranzitní 144h víza, která jsou zdarma. Stačí po příletu předložit navazující letenku do Helsinek.

Ubytování v Japonsku a v Číně

V Japonsku bychom nebydleli na jednom místě a hotely si srovnali přes Agodu, která je často v Asii levnější, než ověřený Booking. V Šanghaji bychom na pár dní vzali tenhle solidní hotel za dobrou cenu.

Náhled letenky s Finnairem Praha => Osaka, Šanghaj => Praha
 

Osaka a Šanghaj - 8019 Kč

Náhled letenky Osaka => Šanghaj

 

Osaka a Šanghaj - 8019 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)