Omán z Prahy za 6 730 Kč
3.1.2019

Omán z Prahy

6 730

O této nabídce

Vyrazte za poznáním na Arabský poloostrov do sultanátu Omán. V rezervačním systému turecké aerolinky Pegasus jsou stále dostupné zpáteční letenky z Prahy do Muscatu za velmi pěknou cenu 6 730 Kč. Za tuto cenu je dostupných několik termínových kombinací během ledna či v březnu (únorové termíny pak vyjdou o pár stokorun dráže). Jelikož se jedná o letenky od nízkonákladového dopravce, tak základní tarif „Basic“ obsahuje pouze příruční zavazadlo. Pokud budete cestovat s odbaveným zavazadlem, pak si vyberte tarif „Essentials“ a drobně si připlatíte. Na každý pád se však jedná o velmi zajímavou možnost, jak se na poslední chvíli sbalit a vydat se za dobrodružstvím do teplých krajin za solidní peníze.

Omán dosud patří mezi ty méně objevené země a rozhodně by jeho návštěva neměla uniknout žádnému milovníku Středního východu. Jedná se o velice rozmanitou zemi, kde se snoubí tradiční islámská kultura s moderními prvky západního života. Pestrá je zde taktéž příroda, kdy koupačku na téměř soukromých plážích můžete hravě vyměnit za výlet na velbloudovi (či v jeepu) do pouště nebo treky v pohoří Hajar.

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce 
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s limitem 8 kg (odbavené á 20 kg  dokoupíte v rámci tarifu Essentieals za  542 Kč/směr)
 • Dostupnost: leden – březen 2019
 • Termíny:
  • 6. – 14.  1. za 6 730 Kč
  • 20. – 30. 1. za 6 730 Kč
  • 12. – 20. 2. za 7 327 Kč
  • 5. – 18. 3. za 6 730 Kč
 • Tip: Nejvýhodněji vás nákup letenek vyjde v eurech.

Ubytování

Tomu, kdo by pojal výlet rád punkově určitě doporučíme vzít s sebou vlastní stan. Nejenže si budete moci vybírat z nepřeberného množství zákoutí, kde svůj mobilní dům rozložíte, ale především i ušetříte nějakou tu korunu, neboť Omán se řadí z hlediska nákladů na dočasné bydlení určitě mezi ty dražší destinace. A pokud není spaní ve stanu nic pro vás, tak se jednoduše mrkněte na osvědčený Booking či Hotels.com a vyberte si střechu nad hlavou tam. Nám se třeba přímo v hlavním městě  Muscatu líbí tento tříhvězdový hotel za 601 Kč/os./noc včetně snídaně.

Víza

Pozitivní zprávou pro cestovatele je opět pozměněná vízová politika sultanátu Omán. Vízum pro krátkodobý pobyt do 10 dní pořídí nyní občané České republiky za 5 OMR (cca 288 Kč). Zažádat o víza musíte online na této stránce. Pokud byste měli v plánu zůstat v Ománu více než 10 dní, bude potřeba vybrat varinatu měsíčního povolení k pobytu, která vás vyjde na čtyřnásobnou cenu – tj. 20 OMR.

Autopůjčovna

Přesuny po území Ománu nejsou rozhodně ty z nejjednodušších. Maximální volnost získáte s vlastním auťákem, tak se mrkněte  do naší autopůjčovny  a kočár na vás může čekat již na letišti.

Náhled letenky z Prahy do Muscatu za 6 730 Kč

Omán z Prahy za 6 730 Kč
​​​​​​​


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)