Omán z Prahy a Vídně od 6 576 Kč
7.8.2018

Omán z Prahy a Vídně

6576

O této nabídce

V sítích nám dnes uvízly atraktivní letenky do Perského zálivu. Turecký nízkonákladový dopravce Pegasus zveřejnil ve svém rezervačním systému akční ceny zpátečních letenek do sultanátu Omán. Během října si můžete za slunečními paprsky na Arabském poloostrově zaletět z Prahy za parádních 6 952 Kč, zatímco od listopadu do března příštího roku pak z rakouské Vídně za ještě o chlup vymazlenější cenu – 6 576 Kč! Zejména odlety z Vídně pak nabízejí široký výběr termínů.

Omán dosud patří mezi ty méně objevené země a rozhodně by jeho návštěva neměla uniknout žádnému milovníku Středního východu. Jedná se o velice rozmanitou zemi, kde se snoubí tradiční islámská kultura s moderními prvky západního života. Pestrá je zde taktéž příroda, kdy koupačku na téměř soukromých plážích můžete hravě vyměnit za výlet na velbloudovi do pouště či treky v pohoří Hajar.

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce 
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s limitem 8 kg
 • Dostupnost: říjen 2018 – březen 2019
 • Termíny:
  • z Prahy
   • 4. – 12. 10. za 7 286 Kč
   • 11. – 19. 10. za ​​​​​​6 952 Kč​​​​​​​
   • 18. – 26. 10. za 7 286 Kč
  • ​​​​​​​z Vídně za 6 576 Kč
 • Tip: Nejvýhodněji vás nákip letenek vyjde v eurech.

Ubytování

Podobně jako v okolních zemích kolem Perského zálivu hledejte pěkné hotely na Hotels.com nebo využijte služby osvědčeného Bookingu. My bychom si za svou základnu v hlavním městě Muscatu vybrali tento skvěle hodnocený 4* hotel s bazénem za 895 Kč/os./noc anebo tento parádní 5* Sheraton za 1 340 Kč/os./noc.

Víza

Pozitivní zprávou pro cestovatele je opět pozměněná vízová politika sultanátu Omán. Vízum pro krátkodobý pobyt do 10 dní pořídí nyní občané České republiky za 5 OMR (cca 288 Kč). Zažádat o víza musíte online na této stránce.  Pokud byste měli v plánu zůstat v Ománu více než 10 dní, bude potřeba vybrat varinatu měsíčního povolení k pobytu, která vás vyjde na čtyřnásobnou cenu – tj. 20 OMR.

Autopůjčovna

Přesuny po území Ománu nejsou rozhodně ty z nejjednodušších. Maximální volnost získáte s vlastním auťákem, tak se mrkněte do naší autopůjčovny a kočár na vás může čekat již na letišti.

Náhled letenky z Vídně do Muscatu za 6 576 Kč

Omán z Prahy a Vídně od 6 576 Kč

 

Náhled letenky z Prahy do Muscatu za 6 952 Kč

 

Omán z Prahy a Vídně od 6 576 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)