Omán – Salalah z Prahy za 7 634 Kč
18.8.2018

Omán - Salalah z Prahy

7634

O této nabídce

Z dílny společnosti Air Arabia se vykutálely další zajímavé letenky. Během týdne jsme vás již informovali o akční nabídce letenek na Srí Lanku či do Nepálu. A další možností, kam si díky novému spojení můžete výhodně zaletět z Prahy je Omán. Tentokráte však nebude cílovou destinací hlavní město – Muscat, nýbrž druhé nejvýznamnější centrum země, kde se nachází i významný přístav – do Salalahu. Zpáteční letenky z Prahy pořídíte na velké množství termínů za 7 634 Kč. Cestou vás čekají delší přestupy na letišti Sharjah, které však jednoduše využijete k návštěvě Dubaje, jejíž předměstí Sharjah je. A rázem máte naplánovaný pěkný výlet 2v1. Koho by kosmopolitní metropole Spojených arabských Emirátů nelákala, tak bude vybírat odlety z Prahy v úterý/středu/sobotu a návrat zvolí ve středu/sobotu.

Omán dosud patří mezi ty méně objevené země a rozhodně by jeho návštěva neměla uniknout žádnému milovníku Středního východu. Jedná se o velice rozmanitou zemi, kde se snoubí tradiční islámská kultura s moderními prvky západního života. Pestrá je zde taktéž příroda, kdy koupačku na téměř soukromých plážích můžete hravě vyměnit za výlet na velbloudovi do pouště či treky v pohoří Hajar. Salalah je také vzhledem k bohatému podmořskému světu oblíbenou destinací pro potápěče.

  • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Air Arabia
  • Zavazadla: 1 ks kabinového s limitem 10 kg (balíček odbavené zavazadlo á 20 kg + snack na palubě vyjde na směšných 250 Kč/směr)
  • Dostupnost: prosinec 2018 – březen 2019
  • Termíny: dostupné jsou téměř jakékoliv kombinace v rámci cestovního období
  • Tip: Pokud byste si rádi zaletěli do hlavního města Muscatu, využijte lokální aerolinky Salam Air. Jednosměrná letenka vyjde na 19 OMR (cca 1 100 Kč).

Ubytování

V jihoománském Salalahu se ubytujte v tomto pěkném tříhvězdovém hotelu za 757 Kč/os./noc. Další sympatickou variantou, kde můžete složit hlavu jsou tyto jednoduché apartmány za 471 Kč/os./noc.

V případě, že budete nocovat i v Sharjah, tak si vyberte tento solidní tříhvězdový hotel 691 Kč/os./noc. Další nabídky pak hledejte na Hotels.com anebo se mrkněte na Booking.

Víza

Pozitivní zprávou pro cestovatele je opět pozměněná vízová politika sultanátu Omán. Vízum pro krátkodobý pobyt do 10 dní pořídí nyní občané České republiky za 5 OMR (cca 288 Kč). Zažádat o víza musíte online na této stránce.  Pokud byste měli v plánu zůstat v Ománu více než 10 dní, bude potřeba vybrat variantu měsíčního povolení k pobytu, která vás vyjde na čtyřnásobnou cenu – tj. 20 OMR.

Autopůjčovna

Přesuny po území Ománu nejsou rozhodně ty z nejjednodušších. Maximální volnost získáte s vlastním auťákem, tak se mrkněte  do naší autopůjčovny  a kočár na vás může čekat již na letišti.

Náhled letenky z Prahy do Salalahu za 7 634 Kč

Omán - Salalah z Prahy za 7 634 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)