Omán – Muscat z Vídně za 8 049 Kč
16.9.2019

Omán - Muscat z Vídně

8 049

O této nabídce

Opět dostupný je sympatický tarif British Airways na trase z Vídně do Muscatu. Zpáteční letenky do sultanátu Omán pořídíte přímo na webu aerolinky za 8 049 Kč. Vybírat lze převážně z termínu během listopadu letošního roku a během prvního kvartálu roku nadcházejícího. Nabídka britské aerolinky obsahuje i zapsané zavazadlo, které ocení zejména jedinci plánující v Ománu stanovat. Routing je z Vídně vedený přes Londýn, kde vás v obou dvou směrech čeká klidný přestup.

Omán dosud patří mezi ty méně objevené země a rozhodně by jeho návštěva neměla uniknout žádnému milovníku Středního východu. Jedná se o velice rozmanitou zemi, kde se snoubí tradiční islámská kultura s moderními prvky západního života. Pestrá je zde taktéž příroda, kdy koupačku na téměř soukromých plážích nebo ve sladkovodních vádích  můžete hravě vyměnit za výlet na velbloudovi (resp. v jeepu) do pouště Rub al-Chálí či treky v pohoří Hajar. Zejména výstup na tamější nejvyšší horu Džabal aš-Šám po stezce klikatící se nad „ománským Grand Canyonem“ patří mezi nezapomenutelné zážitky (jedná se o trek s označením W4).

  • Rezervujte: nejlevněji přes web aerolinky anebo jednoduše přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla á 23 kg + příruční zavazadlo + osobní věc
  • Dostupnost: listopad 2019 – březen 2020 (s výjimkou období kolem Vánoc a Nového roku)
  • Termíny: dostupné v našem kalendáři

Ubytování

V hlavním městě Muscatu bychom  vám na základě vlastní zkušenosti doporučili tento jednoduchý hotel Muscat Hills za 424 Kč/os./noc anebo tento luxusnější tříhvězdový Grand Hotel Al Murooj se střešním bazénem za 753 Kč/os./noc.

Tomu, kdo by pojal výlet rád punkově určitě doporučíme vzít s sebou vlastní stan. Nejenže si budete moci vybírat z nepřeberného množství zákoutí, kde svůj mobilní dům rozložíte, ale především i ušetříte nějakou tu korunu.

Víza

Vízum pro krátkodobý pobyt do 10 dní pořídí nyní občané České republiky za 5 OMR (cca 288 Kč). Zažádat o víza můžete online na této stránce. Pokud byste měli v plánu zůstat v Ománu více než 10 dní, bude potřeba vybrat variantu měsíčního povolení k pobytu, která vás vyjde na čtyřnásobnou cenu – tj. 20 OMR. Pokud přípravu podceníte, tak ještě existuje možnost žádat o něj přímo na letišti, kde se ale nevyhnete frontám. 

Autopůjčovna

Přesuny po území Ománu nejsou rozhodně ty z nejjednodušších. Maximální volnost získáte s vlastním auťákem, tak se mrkněte  do naší autopůjčovny  a kočár na vás může čekat již na letišti.

Náhled letenky z Vídně do Muscatu za 8 049 Kč

Omán - Muscat z Vídně za 8 049 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)