Omán – Muscat z Prahy za 6 783 Kč
27.10.2018

Omán - Muscat z Prahy

6783

O této nabídce

Atraktivní letenky s cílovou destinací v sultanátu Omán ležícím na Arabském poloostrově pořídíte v rezervačním systému tureckého nízkonákladového dopravce Pegasus. Zpáteční letenky z Prahy do ománského hlavního města Muscatu (s přestupy v Istanbulu v rámci obou dvou směrů) nyní vychází na velmi pěkných 6 783 Kč. Jedná se o základní tarif „Basic“ obsahující jen příruční zavazadlo, kdo by tedy rád do této arabské země letěl i se zavazadlem odbaveným využije možností tarifu „Essentials“ a připlatí si 14 €/směr. Dostupné termíny naleznete v našem kalendáři níže, vybírat lze přitom z dostatečného množství kombinací od listopadu do března – tedy v době, kdy se podobný úprk ze Střední Evropy do teplých krajin vyloženě hodí…

Omán dosud patří mezi ty méně objevené země a rozhodně by jeho návštěva neměla uniknout žádnému milovníku Středního východu. Jedná se o velice rozmanitou zemi, kde se snoubí tradiční islámská kultura s moderními prvky západního života. Pestrá je zde taktéž příroda, kdy koupačku na téměř soukromých plážích můžete hravě vyměnit za výlet na velbloudovi do pouště či treky v pohoří Hajar.

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce 
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s limitem 8 kg
 • Dostupnost: listopad 2018 – březen 2019
 • Termíny:
  • 15. – 23. 11. za 6 783 Kč
  • 6. – 14. 12. za 6 783 Kč
  • 12. – 21. 1. za 6 783 Kč
  • 3. – 11. 2. za 6 783 Kč
  • 10. – 20. 3. za 7 378 Kč
  • další termíny dostupné za podobné ceny naleznete v našem kalendáři, který vám může posloužit jako inspirace
 • ​​​​​​​Tip: Nejvýhodněji vás nákup letenek vyjde v eurech.

Ubytování

Vzhledem k nočnímu příletu do Muscatu určitě nebude od věci strávit minimálně první noc zde. Zázemí bychom pak nalezli v tomto pěkném čtyřhvězdovém hotelu za 881 Kč/os./noc anebo v takovémto hotelu lehce skromnějšího typu za 533 Kč/os./noc. Další ubytovací kapacity nejen v Muscatu, ale i v jiných lokalitách na území Ománu naleznete na stránkách Hotels.com či Bookingu.

Víza

Pozitivní zprávou pro cestovatele je opět pozměněná vízová politika sultanátu Omán. Vízum pro krátkodobý pobyt do 10 dní pořídí nyní občané České republiky za 5 OMR (cca 288 Kč). Zažádat o víza musíte online na této stránce.  Pokud byste měli v plánu zůstat v Ománu více než 10 dní, bude potřeba vybrat varinatu měsíčního povolení k pobytu, která vás vyjde na čtyřnásobnou cenu – tj. 20 OMR.

Autopůjčovna

Přesuny po území Ománu nejsou rozhodně ty z nejjednodušších. Maximální volnost získáte s vlastním auťákem, tak se mrkněte  do naší autopůjčovny  a kočár na vás může čekat již na letišti.

Náhled letenky z Prahy do Muscatu za 6 750 Kč

Omán - Muscat z Prahy za 6 783 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)