Olomouc, Ostrava, Košice a Ukrajina vlakem od 99 Kč
3.4.2016

Olomouc, Ostrava, Košice a Ukrajina vlakem

O této nabídce

Cenová válka mezi českými vlakovými dopravci pokračuje, a tak si znovu po nějaké době můžeme dopřávat cen jízdenek doslova za pár korun. Vlakové jízdenky z Prahy do Ostravy, které ještě nedávno stály okolo 400 Kč, je tak nyní s Leo Expressem možné pořídit už za 99 Kč. Za 269 Kč je potom možné koupit jízdenky Popradu a do Košic a za 399 Kč do západoukrajinských měst Užgorod a Mukačevo.

Pokud si tedy chcete udělat nízkonákladový výlet, můžete si zajet na výlet do Užgorodu a odsud pokračovat vlakem do jednoho z nejhezčích východoevropských měst – Lvova nebo Kyjeva. Zajímavou možností je také cesta vlakem do přímořského letoviska Oděsy. Cena jízdenek na vlak po celé Ukrajině je přitom s výrazným oslabením hřivny mimořádně nízká.

Této akce je samozřejmě možné využív i v opačném směru a lidé z východu ČR nebo ze Slovenska si mohou výhodně zajet na výlet do Prahy.

[highlightbg]

  • Rezervace: přímo na stránkách Leo Expressu
  • Rezervace jízdenek po Ukrajině: na stránkách Ukrajinských drah
  • Tarifní podmínky: jízdenku není možné změnit ani stornovat
  • Termíny: dostupných termínů je celá řada, čím více dopředu, tím je více možností

[/highlightbg]

 

[singlepic id=904 w=576 h=432 float=center]


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)