Ohňová země z Říma – 13 617 Kč
26.11.2018

Ohňová země z Říma

13 617

O této nabídce

Vyrazte během hlavní sezóny za tučňáky do Ohňové země, trekujte v národním parku Torres del Paine a projeďte se lodí v kanálu Beagle. Na nejjižnější cíp Jižní Ameriky do města Ushuaia se dostanete z Říma za parádních 13 617 Kč.  Z Prahy bývá cena obvykle dvojnásobná, i s přípojem z Prahy je to super nabídka! A kdy? Třeba s odletem 23. ledna s návratem 7. února. Rezervuj tento příklad >>

  • Rezervujte:  nejlevnější dostupné termíny naleznete v našem kalendáři níže, další najdete v našem vyhledávači (o jednotky stokorun dražší s jiným routingem)
  • Zavazadla: klasické kabinové a 2x 23 kg k odbavení, takže stan sbalíte v klidu
  • Dostupnost: prosinec 2018 – únor 2019
  • Tip: V některých případech je nutné přejet na vlastní náklady mezi letišti v Buenos Aires. Přestup je ale garantovaný, doba jízdy autem mezi letišti je obvykle 45 minut, cena za taxík/Uber

Další možné kombinace

  • Řím <=> El Calafate – 14 735 Kč, např. 22. 1. – 5. 2. Rezervuj >>
  • Řím => Ushuaia, El Calafate => Řím – 13 617 Kč, např. 25. 1. – 8. 2. Rezervuj >>
  • Řím => El Calafate, Ushuaia => Řím – 15 932 Kč, např. 25. 1. – 8. 2. Rezervuj >>

Ubytování v Ohňové zemi

V samotné Ushuaie mrkněte na AirBnB, které vychází často levněji než booking.com. Obecně ale počítejte, že ubytování není levnou záležitostí.

Půjčení automobilu

Pokud zůstanete jen v Ushuaie a okolí a nebudete překračovat hranice do Chile, vystačíte si s autem z běžné autopůjčovny na letišti. Pokud ale pojedete do Torres del Paine, budete potřebovat speciální povolení pro přejezd do cizího státu, nám se toto povolení podařilo získat u autopůjčovny localiza.com.


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)