Oakland v Kalifornii či Florida – od 9 722 Kč, z Prahy
7.1.2015

Kalifornie či Florida z Prahy low-costem

O této nabídce

Cestovatele, kterým stačí i na delší dobu kabinové zavazadlo, může zaujmout zajímavý tarif Norwegianu pro cesty do USA. Nejlevnější zpáteční letenku pořídíte na západní pobřeží USA do Oaklandu za 3 205 NOK neboli 9 722 Kč. Příkladem může být odlet 15. dubna – 21. dubna.

  • Rezervace: nejlevněji na této stránce
  • Zavazadla v ceně: 8kg kabinové o rozměrech 50 x 40 x 23 cm
  • Dostupnost: 8. duben až 5. květen

TIP: Během letu je připojení k WiFi zdarma. Na druhou stranu doporučujeme mít s sebou svačinu, jelikož v ceně letenky není zahrnuto občerstvení. 🙂

[singlepic id=258 w=576 h=432 float=center]

Kromě Kalifornie jsou dostupné rovněž letenky i na východní pobřeží na Floridu z Prahy (PRG) do Fort Lauderdale (FLL), za 3 662 NOK neboli 11 109 Kč. Jako příklad by mohl být odlet 10. dubna – 25. dubna. Rezervace opět na Norwegianu.

[singlepic id=259 w=576 h=432 float=center]

Ubytování v USA

Ať už poletíte do jakéhokoliv města, rozhodně doporučujeme podívat se do tajných nabídek bookingu.

Autopůjčovna

Při návštěvě USA je prakticky povinností půjčit si alespoň na pár dní auto. Nejlevnější nabídky všech větších půjčoven naleznete v naší autopůjčovně.

[google-map-v3 shortcodeid=“cb017043″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Oakland{}5-default.png|Fort Lauderdale{}4-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)