Nový Zéland z Prahy za 21 953 Kč
14.4.2017

Nový Zéland z Prahy

O této nabídce

Vydejte se objevit krásy opačného konce zeměkoule k „protinožcům“ – do míst s úžasnou a divokou přírodou, do míst, kde se zrodil příběh Pána prstenů. Ano, na Nový Zéland si můžete během přelomu jara a léta zaletět z Prahy na palubě China Southern Airlines, kteří nabízí férový tarif s příletem do největšího města Severního ostrova Aucklandu za cenu 21 953 Kč. To vypadá jako sympatická pobídka k návštěvě „země ptáka kiwi“ a Maorů. Vybrat si můžete například termín 24. 5. – 7. 6. -> REZERVUJ ZDE

 
  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Termíny: dostupné v tomto kalendáři
  • Zavazadla: 2 ks odbavených zavazadel v limity po 23 kg a 1 ks klasického příručáku
  • Dostupnost: květen a červen 2017

Ubytování

Širokou nabídku ubytovacích možností jak na Severním tak i na Jižním ostrově naleznete na oblíbeném Bookingu. Ovšem stejně jako v JV Asii se i na Zélandu vyplatí kouknout na stránky Agody, která leckdy vychází cenově příjemněji. Zavítat jistě lze i na web srovnavače Trivago resp. zkusit mrknout po nabídkách lokálů na stránkách AirBnB.

V samotném Aucklandu – milionové metropoli a největším městě Nového Zélandu bychom Vám pro relaxaci po náročné cestě a klidné nabrání prvních dojmů doporučili nalezení zázemí třeba v tomto ekologickém bungalovu za 766 Kč/os./noc nebo zkuste využít nabídky tohoto oblíbeného hostelu v centru města!

Víza

Pro české občany platí při krátkodobém pobytu za turistickým či jinak rekreačním pobytem bezvízová dohoda. Pobyt však nesmí přesáhnout 3 měsíce a po příletu budete podrobeni klasické vstupní hraniční kontrole během níž byste měli splňovat tyto požadavky.

Autopůjčovna

Na Novém Zélandu se bez auťáku prostě neobejdete. Pokud chcete během dovolené poznat a projet maximum krásných a zajímavých míst, tak se rozhodně podívejte do naší autopůjčovny sdružující nabídky většiny světových autopůjčoven pod jednou střechou.

Náhled letenky z Prahy do Aucklandu za 21 953 Kč

 

Nový Zéland z Prahy za 21 953 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)