Nový Zéland z Prahy za 19 769 Kč
5.6.2017

Nový Zéland z Prahy

O této nabídce

China Eastern Airlines opět zveřejňují velmi zajímavý tarif pro cesty z Prahy na Nový Zéland, konkrétně do jeho největšího města Aucklandu. Během listopadu si tak můžete zaletět ve vybraných termínech (není jich mnoho) na druhý konec zeměkoule s úžasnou přírodou za velmi sympatických 19 769 Kč. Tak neváhejte a vydejte se do země tisíců ovcí a Pána prstenů.

A co podniknout na Zélandu? Zkuste se inspirovat našima cestopisy – neb jsme se sami nedávno vrátili a můžeme jen a jen doporučit! Nový Zéland z Prahy za 19 769 Kč -> Začátek dobrodružství -> z Jižního na Severní ostrov -> Vzhůru do Hobitína.

Ubytování

Pokud budete hledat pohodlné ubytko kdekoliv na Novém Zélandu, pak se jistě vyplatí zabrousit na stránky Bookingu. Poměrně zajímavé nabídky, které občas vycházejí i cenově výhodněji naleznete i na stránkách Agody. Jednotlivé ubytovací kapacity Vám přehledně srovná i web Trivago. Případně mrknětě na oblíbené AirBnB, jelikož mnoho obyvatel na Severním i Jižním ostrově nabízí ubytko i u sebe doma a může to být zajímavá alternativa.

V případě, že se pár dní nebo alespoň první noc hodláte zdržet v Aucklandu, tak se určitě mrkněte na tento oblíbený čtyřhvězdový hostel v samotném srdci města za 981 Kč/os./noc

Víza

Občané České republiky nejsou zatíženi vízovou povinností, tedy za předpokladu, že se jedná o turistický či jinak rekreační pobyt. Po příletu však počítejte s klasickou vstupní hraniční kontrolou a pro její zdárný průběh byste měli splňovat tyto požadavky.

Přestup v čínském Guangzhou můžete navíc využít ke krátké prohlídce města. Jelikož doba pobytu na území Čínské lidové republiky nepřekročí 24 hodin, tak není potřeba žádné vízum. 


Autopůjčovna

Užít si pořádně dovolenou na Novém Zélandu bez vlastního auťáku? Ano jde to, ale teprv se zapůjčenou károu získáte absolutní možnost dostupnosti a právě díky dvoustopému pomocníkovi využijete čas dovči opravdu naplno! Automobil pro Vás může být připraven ihned po příletu na letiště v Aucklandu, stačí se mrknou do naší autopůjčovny a vybrat si právě ten správný kousek.. 🙂

Náhled letenky z Prahy na Nový Zéland za 19 769 Kč

 

Nový Zéland z Prahy za 19 769 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)