Nový Zéland z Prahy za 13 477 Kč
10.5.2017

Nový Zéland z Prahy

O této nabídce

Nemáte ještě program na září a nemůžete si dovolit vyplýtvat moc dovolené? Tak přesně pro Vás je dělaná tato nabídka super levných letenek z Prahy na Nový Zéland. Se společností China Eastern Airlines se můžete vydat z Prahy do největšího města na Severním ostrově – Aucklandu za nádherných 13 477 Kč a to třeba v termínu od 1. do 12. září >> REZERVUJ ZDE

 

Pravda není to zrovna největší časová dotace, nicméně vzhledem k ceně se jedná o velice lákavou nabídku a míst v letadle za uvedenou cenu již není mnoho, tak není radno s nákupem dlouho otálet. Takováto šance prozkoumat opačný kout zeměkoule za podobnou cenu to dlouho nebyla. Tak hurá na Nový Zéland – do země Maorů a Pána prstenů!

A co podniknout na Zélandu? Zkuste se inspirovat našima cestopisy – neb jsme se sami nedávno vrátili a můžeme jen a jen doporučit! 🙂 -> Začátek dobrodružství -> z Jižního na Severní ostrov -> Vzhůru do Hobitína.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla s váhovým limitem 23 kg + klasický příručák
  • Dostupnost: září 2017
  • Kalednář termínů: dostupný přímo zde 

Ubytování

Když se budete shánět po střeše nad hlavou kdekoliv na Novém Zélandu, tak si určitě vyplatí mrknout na oblíbený Booking. Zajímavé nabídky napříč Severním i Jižním ostrovem však potkáte na stránkách Agody. Od věci nebude ani použít srovnavač služeb Trivago anebo se poohlédnout po možnostech ubytka u lokálů na stále oblíbenějším AirBnB.

Pokud ihned po příletu neprásknete do koní, ale na jednu noc se zdržíte v největším městě na Novém Zélandu – Aucklandu, tak dejte šanci tomuto oblíbenému hostelu v centru města.

Víza
Pro české občany platí při krátkodobém pobytu za turistickým či jinak rekreačním pobytem bezvízová dohoda. Pobyt však nesmí přesáhnout 3 měsíce – což v rámci této akce nehrozí, a po příletu budete podrobeni klasické vstupní hraniční kontrole během níž byste měli splňovat tyto požadavky.

Nicméně kvůli vnitrostátnímu přeletu na území Čínské lidové republiky budete potřebovat vízum právě pro Čínu. To si vyřídíte na pražském velvyslanectví a podrobné informace jak ho získat se dozvíte na stránkách příslušného úřadu. 🙂

Autopůjčovna

Na Novém Zélandu bez auťáku? Bláhová myšlenka, tím spíše, že časová dotace na výlet v rámci této prima akce je velice omezená, takže se Vám pomocník pro přesuny mezi jednotlivými místy Vašeho cestovního itineráře bude víc než hodit. Je to prakticky jediná možnost, jak během několika dní vidět maximum zajímavých míst. Pro zobrazení aktuálních nabídek přímo na letišti v Aucklandu zamiřte do naší autopůjčovny, kde si hravě srovnáte nabídky světových půjčoven.

Náhled letenky z Prahy na Nový Zéland za 13 477 Kč

Nový Zéland z Prahy za 13 477 Kč

guest
14 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Aleš

Z toho, jak na tu vzorovou letenku koukám, by nemělo být klasické čínské vízum potřeba. Při transferu v Číně byste měli jak na cestě tam, tak na cestě zpátky zdarma dostat „24 hodinové“ tranzitní vízum (razítko do pasu), které by (pokud se něco nezměnilo od roku 2015) mělo platit až do půlnoci následujícího dne a které dokonce umožňuje dostat se i mimo letiště. Díky tomu jsem byl schopen podniknout procházku po Tchien-an-men a přenocovat v jednom z pekingských hutongů, aniž bych měl regulérní vízum nebo splňoval podmínky pro 72-hodinové tranzitní vízum.
Neříkám, že je to na 100 %, jen se dělím o osobní zkušenost, která by mohla někomu ušetřit pár peněz a čas utracený zařizováním víza. 🙂

Ales

Koukám, že jsem nenapsal vše podstatné. 🙂 Letěl jsem Manila-Xiamen (v Xiamenu jsem dostal 24-hodinové tranzitní vízum s územní platností „China“), následně jsem přeletěl Xiamen-Peking (tam jsem normálně opustil letiště a přespal v centru) a druhý den Peking-Amsterdam. Takže vnitrostátní přelet zřejmě není na překážku, pokud někomu stačí 24-hodinové vízum. 🙂

David

Ahoj,
je tady ještě někdo, komu se podařilo koupit letenky od 1.-12.9.2017?
Jestli ano, ozvěte se mi prosím 🙂
Díky

Tereza

taky bych byla moc ráda, zkouším a bohužel nejde

David

Když jsem kupoval, byly na odlet 1/9 poslední 2 místa, na let zpět 12/9 bylo 6 míst.

Tereza

tak se mi podařilo asi před 10min koupit dvě letenky termín 1.-12.9 🙂

Jirka

nebyl by případně ještě termín s pozdějším návratem? cca okolo 19?

Kalaneta

na nz víza sice potřeba nejsou, ale v číně jo, to by chtělo dopsat co myslíte?

Antonin

Ahoj Kalaneto,
díky za věcnou a trefnou připomínku. Situaci jsme zjišťovali a v článku je již doplněno.
Hezký den, Tonda

Adam

A které to vízum člověk potřebuje když v Číně 2x přestupuje a chtěl by třeba se jit podívat na pár hodin do Pekingu aby nemusel být furt na letišti?
Díky

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)