Nový Zéland z Prahy – 18 990 Kč
30.11.2018

Nový Zéland z Prahy

18 990

O této nabídce

Do země Pána prstenů, za ledovci a parádními treky se můžete v hlavní sezóně vydat s China Eastern. Zpáteční letenky z Prahy vychází na 18 990 Kč, například s odletem 26. února s návratem 13. března Rezervuj tento termín >>  Při cestě tam je delší přestup v Šanghaji, při kterém si můžete v klidu prohlédnout město (tranzitní víza po příletu obdržíte zdarma), z letiště určitě využijte Maglev, který jezdí 431 km/h.

Ubytování

Pokud cestujete stylem low-cost a chcete Zéland projet křížem krážem, doporučujeme vždy pár dní předem bookovat chatičky v kempech buď přes klasický booking nebo tam přes jejich web (moc nefungovalo) nebo telefonicky.

Napříč Zélandem

Jednou z možností, je půjčení si Campervanu, to bychom vám doporučili osvědčené Juicy.

Na druhou stranu, pokud vás pojede v autě více, raději bychom vzali větší SUV, které vyjde obvykle mnohem levněji, je rychlejší a hlavně pohodlnější. Mrkněte do srovnávače autopůjčoven.
ldeální je přeletět s Jetstarem z Auckladu do Christchurche a jednosměrně si půjčit káru s vrácením v Aucklandu.

Náhled letenky z Prahy do Aucklandu za 18 990 Kč

Nový Zéland z Prahy - 18 990 Kč​​​​​​​


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)