Nový Zéland z Mnichova za 16 995 Kč
4.2.2019

Nový Zéland z Mnichova

16 995

O této nabídce

Na druhou stranu zeměkoule, do země Pána prstenů a nádherné divoké přírody, se můžete vydat na křídlech společnosti Air China. Aktuální tarif tohoto dopravce na trase z Mnichova do Aucklandu se pyšní cenovkou 16 995 Kč, což je rozhodně lákavé. V základní ceně jsou navíc již obsažena hned dvě odbavené zavazadla. Termíny jsou dostupné po čas novozélandského babího léta a podzimu, tj. od února do června letošního roku (s výjimkou dubna, kdy má tarif výluku).

V obou dvou směrech vás čekají dlouhé (téměř celodenní) přestupy v hlavním městě Čínské lidové republiky – Pekingu. Ani v jednom z případů zde však nemusíte nocovat, jelikož přiletíte vždy časně ráno a odletíte pozdě v noci. Rozhodně nezůstávejte na letišti, ale vydejte ochutnat pekingskou kachnu anebo podnikněte výlet k Velké čínské zdi.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 2 ks odbavených zavazadel á 23 kg (dohromady až 46 kg k odbavení) + příručák
  • Dostupnost: únor – červen 2019 (s výjimkou dubna)
  • Termíny: dostupné v našem kalendáři termínů

Ubytování

Na Zélandu, a to především v létě, doporučujeme využívat místní kempy. Jedním typem kempu jsou tzv. Holiday parky, které nabízí velké zázemí a často i malé chatičky, tudíž nepotřebujete stany. Druhým typem kempů jsou tzv. DOC, kde si za symbolický poplatek, který házíte do kasičky, můžete postavit stan na určené ploše. Nic moc zde nehledejte, většinou jen kadibudku a občas něco jako sprchu. Každopádně pro milovníky přírody a kýčovitých okamžiků je to ideální. Více informací o kempování na Novém Zélandu naleznete zde.

Po příletu do Aucklandu bychom si k aklimatizaci vybrali tuto jednoduchou oblíbenou dvouhvězdu za 850 Kč/os./noc anebo tento tříhvězdový hotel v centru města za 1 128 Kč/os./noc. Nabídku dalších bydel nejen v Aucklandu naleznete klasicky na Bookingu a Hotels.com.

Víza

Občané České republiky nejsou zatíženi vízovou povinností, tedy za předpokladu, že se jedná o turistický či jinak rekreační pobyt. Po příletu však počítejte s klasickou vstupní hraniční kontrolou a pro její zdárný průběh byste měli splňovat tyto požadavky.

Na letišti v Pekingu pak obdržíte bezplatná tranzitní víza, která vás opravňují letiště opustit až na 144 hodin.

Autopůjčovna

Rozhodně si na Zélandu půjčte auto. Pokud jste trošku duchem dobrodruzi, můžete si půjčit menší dodávku, která je uzpůsobená i na nocování v autě. Jedna z těch větších půjčoven těchto aut je Jucy. Pokud si vystačíte s normálním autem, můžete si nějaké vybrat u nás v autopůjčovně.

Náhled letenky z Mnichova do Aucklandu za 16 995 Kč

Nový Zéland z Mnichova za 16 995 Kč

Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)