Nový Zéland z Mnichova – 14 392 Kč
8.2.2018

Nový Zéland z Mnichova

14392

O této nabídce

Vyrazte na druhý konec světa do světa Pána prstenů, plujte kolem fjordů v Milford Sound a vyšlápněte si na horu Osudu. Cestou zpět na severním ostrově nezapomeňte navštívit Hobitín. Zpáteční letenky z Mnichova na Zéland pořídíte za parádních 14 392 Kč. Termínů je dost, jen pamatujte na to, že vás budou čekat studenější teploty, v Aucklandu bude v květnu okolo 18°C. Rezervujte si termín například 15. května s návratem 22. května Rezervuj tento termín >>

TIP: Na Zélandu jsme byli, přečtěte si naše Zápisky z cest >>

 

Ubytování

Pokud cestujete stylem low-cost a chcete Zéland projet křížem krážem, doporučujeme vždy pár dní předem bookovat chatičky v kempech buď přes klasický booking nebo tam přes jejich web (moc nefungovalo) nebo telefonicky.

Napříč Zélandem

Jednou z možností, je půjčení si Campervanu, to bychom vám doporučili osvědčené Juicy.

Na druhou stranu, pokud vás pojede v autě více, raději bychom vzali větší SUV, které vyjde obvykle mnohem levněji, je rychlejší a hlavně pohodlnější. Mrkněte do srovnávače autopůjčoven.

ldeální je přeletět s Jetstarem z Auckladu do Christchurche a jednosměrně si půjčit káru s vrácením v Aucklandu.

Náhled letenky z Mnichova do Aucklandu

Nový Zéland z Mnichova - 14 392 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)